TOUHA VLASTNIT, ZAŽÍT A ŘÍDIT

Ferrari California

Touha mít či řídit sportovní auto. Měli jsme ji jako kluci a ve většině z nás zůstala do teď. Chtěli bychom cítit tu sílu, slyšet ten zvuk a vidět tento skvost v naší vlastní garáži. Samozřejmě, že je dopředu jasné, a možná i v tomto případě částečně platí, že automobil není dobrá investice.

Ale s Ferrari si nekupujete pouze auto. Kupujete jeden z nejhezčích designérských výtvorů na světě, kupujete symbol motorsportu, kupujete legendu mezi sportovními vozy a jeho pořízením vstupujete do komunity lidí, kde pro většinu z nich znamená Ferrari životní styl. Pokud si chcete pořídit Ferrari, jste tu správně.

HLEDÁTE-LI NOVÉ FERRARI

Pořízení vysoce výkonného Ferrari a to nejen nového je bezprostředním začátkem celé řady úžasných motoristických zážitků a vzrušujícího životního stylu, který vás čeká. V případě, že uvažujete o koupi nového vozu, doporučujeme obrátit se na odborníky, kteří pomůžou váš zájem proměnit v realitu. Profesionální a příjemný prodejní tým Scuderie Praha, oficiálního dealera v České republice, má s vozy Ferrari velké zkušenosti. Na základě individuálního přístupu dokáže každému zákazníkovi sestavit naprosto unikátní automobil, který plně odráží požadavky a individualitu jeho vkusu. Samozřejmostí k těmto špičkovým vozům jsou servisní služby a další výhody ve formě věrnostních programů či účast na akcích pořádaných Ferrari jak v České republice tak i ve světě. To vše dělá ze Scuderia Praha ideálního partnera pro případ, že se rozhodnete právě pro vůz Ferrari. Neváhejte je tedy kontaktovat nebo osobně navštívit:

Scuderia Praha a.s.
Scuderia Praha a.s.
Čistovická 1707/9
163 00 Praha 6
phone: +420 233 311 411

www.scuderiapraha.cz

BAZAR