VELKÝ ÚSPĚCH PRO ČESKOU REPUBLIKU

Zdeněk Lepka

Na počátku byl muž, který sestrojil auto. Auto, ze kterého se stala legenda. Nikde ve světě nenajdete jinou automobilovou značku, která by měla více fanoušků. Kteroukoli krajinu navštívíte a vyslovíte "Ferrari", bude opravdu jen málo těch, kteří neví o čem mluvíte. Stejně tak nenajdete v historii Formule 1, žádný jiný tým, který má na kontě tolik titulů mistra světa a současně nechyběl v jediném ročníku šampionátu, jehož začátek se datuje od roku 1950.

Celosvětový fenomén jménem Ferrari spojují dohromady vlastnosti jako je historie, rychlost, unikátní design a popularita. Tím si vydobyl naprosto unikátní místo v dějinách. Stáváme se zemí, kde již není vzácností zahlédnout Ferrari. A jejich počet každým rokem narůstá. V současnosti můžete na našich cestách spatřit více než 300 automobilů této značky.

Je obrovským úspěchem, že se Česká republika zařadila po bok zemí jako je Velká Británie, Itálie či Spojené státy a v říjnu roku 2008 zde byl založen oficiální Ferrari Owners’ Club Czech Republic. Klub funguje s přímou podporou Ferrari S.p.A v Maranellu  a také s podporou oficiálního importéra Ferrari pro Českou republiku Scuderií Praha a.s.

Ferrari owners club Czech republic

Vítejte a poznejte hodnotu ukrytou v symbolu FERRARI.

Zdeněk Lepka Zdeněk Lepka
předseda klubu


KLUB A  JEHO ČINNOST

Ferrari owners club Czech republic

Ferrari Owners’ Club Czech Republic, má za sebou velmi krátkou historii, ale přesto má velké ambice zařadit se po bok významných Evropských klubů. Šíření dobrého jména značky Ferrari a posilování jejího jedinečného postavení je jedním z hlavních cílů nově založeného oficiálního Ferrari Owners’ Clubu. Ferrari Owners’ Club Czech Republic byl založen na základě spolupráce českého oficiálního importéra Scuderie Praha a Ferrari S. p.A. v říjnu roku 2008 a byl zařazen do celosvětové sítě oficiálních Ferrari Owners´ Clubů, které v současnosti působí ve více než 35 zemích světa.

Organizace společných setkání, motoristických akcí ve formě vyjížděk či návštěv závodních okruhů, pořádání kulturních akcí spolu s poskytnutím komplexního zázemí všem svým členům, to jsou činnosti, které tvoří hlavní náplň klubu. Svojí povahou, členství v klubu kromě jiných benefitů, nabízí majitelům Ferrari velký počet možností užít si svůj vůz z Maranella, sdílet radost a vášeň spolu s jinými členy při mnoha různých příležitostech. Toto platí zejména ve spolupráci se zahraničními kluby, kdy klub dokáže zpřístupnit svým členům atraktivní akce jiných významných klubů v Evropě.

Samozřejmostí je také otevření brány do světa Ferrari svým příznivcům a fanouškům, bez kterých si značku Ferrari ani nelze představit. Pro všechny tyto zapálené a oddané fanoušky klub pořádá akce formou dnů pro veřejnost, možnosti navštívení různých motoristických akcí spojených s Ferrari či zajímavé soutěže o atraktivní ceny.

Věříme, že nově vzniklý klub je tím správným místem, kde všichni příznivci této legendy mohou sdílet svoje nadšení, vášeň a radost, kterou může celosvětový fenomén jménem Ferrari přinášet.

ČLENSTVÍ V KLUBU A JAK JEJ ZÍSKAT

Hlavním předpokladem pro získání členství ve Ferrari Owner´s Clubu je vlastnictví automobilu Ferrari. Nezáleží na modelu či stáří, v klubu velmi rádi mezi sebou přivítáme majitele jakéhokoliv vozu Ferrari. Na druhé straně, samozřejmostí, se kterou v klubu počítáme, je Vaše nadšení a láska k těmto nádherným vozům.

Členství v klubu Vám nabídne mnoho možností účastnit se společných klubových akcí či už ve formě zajímavých vyjížděk, návštěv závodních okruhů, lifestylových akcí, exkluzivních akcí ve spolupráci se zahraničními kluby a samozřejmě zahraničních eventů pořádaných přímo Ferrari S.p.A.

Karta

A hlavní výhoda členství? Klub Vám zprostředkuje jedinečnou možnost podělit se o radost, vášeň a samozřejmě zkušenosti spojené s těmito skvělými vozy z Maranella spolu s ostatními členy.

Každý člen klubu hradí roční členský příspěvek ve výši 13.000,- Kč, který je z části 8.000,- Kč určen na chod klubu a z části 5.000,- Kč jako příspěvek každého člena na charitativní program F.O.C. CZ FOR CHILDREN. Členský příspěvek nového člena je pak v prvním roce vyšší, konkrétně 20.000,- Kč (15.000,- Kč na chod klubu a 5.000,- Kč pro děti), neboť nový člen se vstupem do klubu dostává i uvítací schránku, která obsahuje kromě různých klubových předmětů i klubové oblečení.

V případě Vašeho zájmu o členství v klubu stačí jenom odeslat vyplněný formulář "Mám zájem o členství v klubu" . Na základě toho formuláře Vám bude zaslána přihláška spolu s dalšími aktuálními informacemi. Dle platných stanov klubu členství každého nového člena schvaluje výbor klubu, a to v co možná nejkratším termínu po podání přihlášky. Věříme, že členství v klubu obohatí Váš motoristický život o nespočet nádherných zážitků, jejichž součástí budou automobily, které tvoří důležitou součást našeho života.

MÁM ZÁJEM O ČLENSTVÍ V KLUBU

OSOBNÍ INFORMACE

KONTAKTNÍ ADRESA

VŮZ


* položky označené hvězdičkou jsou povinné.

KONTAKTY

Předseda klubu:
Zdeněk Lepka, zdenek.lepka@ferrariowners.cz

Výbor klubu:
Adam Kasawat, adam.kasawat@ferrariowners.cz
Thierry Bitout, thierry.bitout@ferrariowners.cz
Jiří Vaněk, jiri.vanek@ferrariowners.cz
Petr Kudláček, petr.kudlacek@ferrariowners.cz
Zdeněk Lepka, zdenek.lepka@ferrariowners.cz

FERRARI OWNERS’ CLUB CZECH REPUBLIC
Čistovická 1707/9
163 00 Praha 6
phone: +420 233 311 411
fax: +420 233 312 013
www.ferrari-owners-club.cz