AKCE A ZAJÍMAVOSTI Z KLUBU

DALŠÍ AKCE PŘEDCHOZÍ AKCE
Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka
10. 08. 2010

Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka

Novodobá ikona v podobě vozu Ferrari 599 GTO se stala novými přírůstky českého Ferrari Owner´s Clubu. A klub je právem pyšný, že se první vozy v Čechách s tímto magickým označením zařadili do již početné skupinky vozů s koníkem v erbu, která reprezentuje oficiální Owner´s Club.

Fotografie v galerii určitě mluví sami za sebe a asi bychom velmi těžko popsali pocit, když stojíte tváří v tvář těmto nádherným vozům. No a samotné nastartování a zvuk, který se potutelně line z výfuků, ve Vás vyvolá pocit, kdy "husí kůže" ani zdaleka neodráží moment, který právě prožíváte. Dle posledních oficiálních informací by měli ještě nějaké "GTÓčka" pro české zákazníky dorazit, takže tyto dvojčtata určitě nezůstanou dlouho sami. A my věříme, že se tato nádherná vozítka objeví na setkání klubu co nejdříve. Zd.

FOTOGALERIE

Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery Tak trošku jiná dvojčata!!!! GTÓčka gallery