AKCE A ZAJÍMAVOSTI Z KLUBU

DALŠÍ AKCE PŘEDCHOZÍ AKCE
Ferrari Owners Club tentokrát však dětem..
14. 12. 2009

Ferrari Owners Club tentokrát však dětem..

Prostřednictvím svého programu FOC for Children a ve spolupráci s Českým sdružením pro oběti dopravních nehod předal klub vybraným rodinám finanční dar ve výši 100.000,- Kč, který se podařilo za poměrně krátkou dobu fungování klubu a za přispění některých členů a partnerů klubu získat. Při této příležitosti jsme předali i naší historicky první cenu pro vítěze klubové soutěže o klubovou bundu a svezení ve Ferrari v příštím roce.

Bylo to velmi příjemné odpoledne, které doprovázela velmi milá atmosféra dotvářená červenými vozy v pozadí jako takový malý symbol vánoční atmosféry. Tentokrát však s tím rozdílem, že jsme dokázali vykouzlit usměv na tvářích lidí, kterým bohužel do smíchu v posledním období vůbec nebylo. Až v moment když stojíte tváří v tvář těmto příběhům si uvědomíte jak malý je rozdíl mezi štěstím, spokojeností a životní tragédií spojenou s naprostou beznadějí.  Proto se i do budoucna bude klub snažit co nejvíce pomoci těm z nás, kterým jeden kratičký okamžik změnil celý život. Pondělní zkušenost a mnohé díky ze strany obdarovaných nás utvrdili  v tom, že má smysl v takovéto aktivitě pokračovat a dokázali, že v daný moment je to jedna z cest jak těmto lidem alespoň trochu pomoci a ulehčit jim cestu jejich nelehkým životem. Všem za celý Ferrari Owners Club samozřejmě touto cestou přejeme hodně štěstí, zdraví a do Nového roku jenom to nejlepší.  

FOTOGALERIE

Ferrari Owners Club tentokrát však dětem.. gallery Ferrari Owners Club tentokrát však dětem.. gallery Ferrari Owners Club tentokrát však dětem.. gallery Ferrari Owners Club tentokrát však dětem.. gallery Ferrari Owners Club tentokrát však dětem.. gallery Ferrari Owners Club tentokrát však dětem.. gallery Ferrari Owners Club tentokrát však dětem.. gallery Ferrari Owners Club tentokrát však dětem.. gallery Ferrari Owners Club tentokrát však dětem.. gallery Ferrari Owners Club tentokrát však dětem.. gallery