AKCE A ZAJÍMAVOSTI Z KLUBU

DALŠÍ AKCE PŘEDCHOZÍ AKCE
Ferrari Owners' Club pro děti.......
17. 07. 2010

Ferrari Owners' Club pro děti.......

Ve spolupráci s Tesco Store Letňany a sítí obchodů FormulaShop uspořádal český Ferrari Owners´ Club malou výstavu vozů Ferrari přímo v hlavní hale obchodního centra Letňany. Celá akce byla zaměřena jako podpora klubového programu FOC for Children, kdy celý finanční výtěžek bude věnován prostřednictvím Českého sdružení pro oběti dopravních nehod těm dětem, kterým jedna nešťastná náhoda změnila celý život. Klub se tak alespoň touto cestou snaží vnést do jejich životů trošku více radosti a věřte, že vidět úsměv na jejich tvářích je ta největší odměna.

Pro samotné návštěvníky klub spolu s FormulaShopem připravil simulátor Formule1 a každý si mohl zasoutěžit o nejrychlejší kolo. Pro výherce z každného dne je připravena jízda ve Ferrari buď na okruhu či na standarních cestách dle jejich výběru. Celá akce byla velmi pohodová a příjemná takže je možné, že se letos ještě jednou do Letňan podíváme, tentokrát však ve větším obsazení. Zd.  

FOTOGALERIE

Ferrari Owners' Club pro děti....... gallery Ferrari Owners' Club pro děti....... gallery Ferrari Owners' Club pro děti....... gallery Ferrari Owners' Club pro děti....... gallery Ferrari Owners' Club pro děti....... gallery Ferrari Owners' Club pro děti....... gallery Ferrari Owners' Club pro děti....... gallery Ferrari Owners' Club pro děti....... gallery