AKCE A ZAJÍMAVOSTI Z KLUBU

DALŠÍ AKCE PŘEDCHOZÍ AKCE
Ferrari Owner‘s Club – dětem...
08. 12. 2010

Ferrari Owner‘s Club – dětem...

Ferrari Owner‘s Club ČR předal vybraným rodinám finanční dar ve výši 150.000,- Kč, které se v tomto roce nashromáždili v rámci programu FOC for Children.

Program FOC for Children již druhým rokem funguje ve spolupráci s Českým sdružením pro oběti dopravních nehod a jeho hlavním posláním je pomáhat dětem, kterým dopravní nehoda změnila život. Zatímco v roce 2009 se pro potřebné děti vybralo 100.000,- Kč, letos to již bylo 150.000,- Kč a je pozitivním signálem, že mnozí členové FOC CZ začínají dávat prioritu podpoře programu FOC for Children před fondy a nadacemi, které podporovali v minulosti.

 

Zástupci Ferrari Owner‘s Clubu ČR se setkali ve středu 8.12.2010 s vybranými rodinami v prostorách nového showroomu společnosti Scuderia Praha a při příležitosti tohoto setkání byly jednotlivým rodinám předány darovací šeky. Milým překvapením byla účast českého herce Ondřeje Vetchého, který jako správný „trenér“ promluvil ke svému mužstvu moudrými slovy. Odpoledne v showroomu Scuderie Praha nebylo jen o obdarovávání, bylo i o vzájemném povídání, ochutnávání dobrého jídla, mezi kterým byl i fenomenální dort ve tvaru Ferrari F430 (srdce bolelo při myšlence, že ho bude nutné rozřezat, o to sladší byl na jazyku) a prohlídce toho co nabízí automobilky Ferrari a Maserati.

 

Všem, kteří se podíleli na naplnění cíle programu  FOC for Children, za celý Ferrari Owner‘s Club děkujeme a dovolujeme si touto cestou popřát hodně štěstí, zdraví a do Nového roku jenom to nejlepší. 


FOTOGALERIE

Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery Ferrari Owner‘s Club – dětem... gallery