AKCE A ZAJÍMAVOSTI Z KLUBU

DALŠÍ AKCE PŘEDCHOZÍ AKCE
1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting
21. 10. 2010

1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting

Reportáž a první fotogalerie z 1.Mezinárodního setkání členů Ferrari Owners Clubů.

Ve dnech 21.-23.10.2010 se ve francouzském Le Castellet uskutečnil historicky první mezinárodní sraz členů Ferrari Owners Clubů.

S českým FOC se na jih Francie podívalo 11 účastníků s 6 vozy. Česká výprava patřila mezi nejpočetnější. S ohledem na velikost České republiky a teprve vznikající tradici českého FOC, byla účast z ČR velmi oceněna.

Program celého setkání ohrožovala francouzská stávka proti změnám v místním důchodovém systému. Průběh samotného srazu stávka nijak zvlášť nenarušila, ale projevila se na množství účastníků srazu.

Čeští účastníci se do Francie přepravovali ve dvou skupinách. První a početnější odeslala své vozy na návěsu a sami do Francie letěli a druhá skupina se přesunovala po vlastní ose.

Hlavní program setkání byl rozdělen do dvou dnů. První den byl věnován jízdám na okruhu Paul Ricard. Tento okruh má v historii Scuderie Ferrari zvláštní místo – Alain Prost zde v roce 1990 pro Ferrari získal 100.vítězství Scuderie v Grand Prix. Na okruhu se střídaly jednotlivé skupiny jezdců a ten kdo zrovna nejezdil měl možnost pozorovat dění na trati, ale i v boxech a v prostorech závodního týmu JMB Racing. V ten den byl na trati v Paul Ricard i testovací team Peugeotu, který připravuje nový prototyp pro závod Le Mans. Team Peugeotu však k účastníkům srazu nebyl až tak přívětivý a některým ukázal, že jeho ochranka nosí spolehlivé střelné zbraně...

Druhý den se účastníci srazu vypravili na projížďku kouzelným krajem Provence s cílem v Domaine de La Coquillade v Gargas, kde byl připraven oběd Le Gourmet de la Coquillade. Program srazu zakončil galavečer v prostorách hotelu du Catellet, spojený se slavnostní večeří a předáváním cen v různých kategoriích.

O tom co bylo možno ve Francii zažít, se můžete přesvědčit ve fotogalerii, která bude mít 3 díly, připravili jsme pro vás i několik krátkých videí.

FOTOGALERIE

1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery 1.International Ferrari Owners‘ Clubs Meeting gallery

VIDEA